Podsumowanie kampanii

Naszą międzynarodową kampanię "Podaruj dziecku swój język ojczysty" rozpoczęliśmy w 2015 roku. Dzięki wsparciu polskich placówek dyplomatycznych i organizacji polonijnych, materiały drukowane naszej kampanii (o łącznej wadze ponad 7 ton!) trafiły do polskich rodziców w 11 krajach Europy (w Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech) oraz w Tunezji. W tych i innych krajach wiele instytucji, organizacji i osób rozpowszechniło i nadal rozpowszechnia nasze materiały również w wersji elektronicznej. Wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu, serdecznie dziękujemy. 

Materiały kampanii pozostają dostępne do pobrania w wersji elektronicznej. Gorąco zachęcamy do ich wykorzystywania w promowaniu dwujęzyczności - każdy język to skarb, droga do serca, okno na świat i narzędzie rozwoju intelektu. 

Z życzeniami wielu wspaniałych przygód na dwujęzycznych szlakach, 

Dr Anna Martowicz, Dyrektor APPLA (organizatora kampanii)

 

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie staramy się nadal zamieszczać ciekawostki dotyczące dwujęzyczności oraz informacje o różnych wydarzeniach. 

patroni_kampanii.png